středa 1. ledna 2020

Vítejte na blogu VNÍMEJ


O autorce Ketrin
Jsem úplně obyčejná holka, která se dívá na svět zvídavýma očima. Jsem velká milovnice knížek, přírody, jógy a cestování. Ráda také jím, chodím, spím, sním, přemýšlím, scházím se s přáteli, získávám nové znalosti a informace a dumám nad životem. Co jsme, kdo jsme, co je smyslem života, co tady vlastně máme dělat? O tomhle všem budeme diskutovat na tomto blogu.

O blogu Vnímej
Blogování byl vždy můj velký koníček. Nicméně časem se preference a vnímání světa u lidí mění - a tak je tomu i u mě. Dnes jsem jiný člověk, než jaký jsem byla v dobách mých prvních blogů, proto jsem se rozhodla rozjet tento blog. 

Tento blog je věnovaný všem, kdo věří, že tady nejsme jen jednou. Je věnovaný těm, kteří přemýšlí nad tím, kdo vlastně jsou, co je jejich úkolem na téhle nádherné Zemi. Je pro všechny obyčejné lidi, kteří přemýšlí nad životem.

Na tomto blogu postupem času najdete různá témata. Budu ráda, když se připojíte do diskuze, zanecháte tu nějaký milý komentář, a hlavně doufám, že se vám tu bude líbit! :-)


3 komentáře:

  1. Vítám tě tu. :) A už se těším na tvé články až si něco pěkného přečtu. :)

    OdpovědětSmazat
  2. Vitaj a držím palce! Nech ti blogovanie ide od ruky a nech ta bavi čo najdlhšie! Mna bavi už 8 rokov a aj ked boli všelijaké krizy, stále som to nevzdala a stále pišem :-)
    Štýl ženy

    OdpovědětSmazat